خريد بک لينک ارزان
سایت کوتاه کننده لینک
بهترین آموزشگاه آشپزی در تهران
آموزشگاه شیرینی پزی
آموزشگاه کافی شاپ
تور آنتالیا
ویزای تایوان
تور کانادا
خرید پیپ اصل
طراحي سايت
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :ليموترش
تاريخ: ۲۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت: ۱۱:۴۷:۲۸

همه مي دانند كه روندها پوسته پوسته مي شوند. در هيچ كجاي اين امر آشكارتر از طراحي سايت نيست. آنچه روز محبوب است شايد روز بعد محبوب نباشد ، جزر و مد مدام تغيير مي كند. خوشبختانه ، موارد خاصي وجود دارد كه مي توانيد براساس مكان اصلي طراحي سايت ها پيش بيني كنيد. اگر مي دانيد به كجا نگاه كنيد ، مي توانيد قبل از اينكه بدانيد چه چيزي به آنها ضربه زده است ، رقابت را شكست دهيد. در اينجا برخي از روندهاي اساسي طراحي سايت براي تماشاي سال ذكر شده است.

تصوير سه بعدي در طراحي سايت به تازگي آينده به نظر مي رسد صاف ، اما همه چيز به سرعت در حال تغيير است. سبك تصوير برش استفاده شده توسط اسلاك در حال از بين رفتن است و طراحان در حال انتخاب تصاوير سه بعدي و پر جنب و جوش تر هستند كه خطوط بين واقعيت و دنياي ديجيتال را در طراحي سايت محو مي كند. به نوعي ، اين تضاد بين انسان و محصولات ديجيتال را تشديد مي كند. روزهاي طولاني و سرد و مينيماليسم طراحي سايت است.

 

 

ايجاد محتوا در طراحي سايت

متخصصان محتوا همواره معتقدند كه محتوا هنگام انتشار بايد اولويت باشد. ممكن است از نظر تئوري واضح به نظر برسد ، اما ناشران آنلاين انتخاب هاي طراحي خود را در طول سال هاي زيادي حلق آويز كرده اند ، و آنها تمايل به فراموش كردن جنبه انتشار دارند مهمترين بخش طراحي سايت آنها است. خوشبختانه ، ما به دنبال اين هستيم كه محتوا دوباره به خط مقدم منتقل شود. طراحان با فرم نامه ها دوباره آشنا مي شوند و طراحي سايت ها مرحله مركز محتواي متني را ارائه مي دهند.

اين تغيير استقبال با نامه هاي عظيمي در صفحات اول بسياري از طراحي سايت ها ، شبيه به يك اعلاميه ويژه ، ارائه شده است. پيام هاي عظيم تكه تكه شده در صفحات فوراً توجه شما را جلب مي كنند و باعث مي شوند بر پيام نمايش داده شده تمركز كنيد. خواه پيام ارزشمندي باشد يا اهميتي نداشته باشد ، هنوز هم باعث مي شود احساس كنيد كه اين موضوع فوري است. بعضي اوقات قالب به عمد براي صفحه بزرگ مي شود ، به اين معني كه در قطعات طراحي سايت تنظيم شده است.

 

نشانگرهاي بازيگوش در طراحي سايت

مكان نما فروتن فقط براي يك هدف خدمت مي كند تا شما را با جادوي يك كليك ساده به جايي برساند كه مي خواهيد. مدت هاست كه اين عنصر مورد توجه در طراحي سايت ها قرار نمي گيرد ، زيرا با توجه به اينكه هيچ عملكرد زيبايي شناسي ندارد ، تغيير آن ضروري به نظر مي رسيد. زمان در حال تغيير است ، طراحي سايت ها در حال انتخاب طرح هاي تعاملي و جالب تري هستند كه مسير تغييرات مكان نما را نيز باز مي كنند.

فيس بوك مانند طولاني است كه باعث مي شود احساس كنيد محصول اين بازار اطلاعات هستيد. درعوض ، تجربه شما در طراحي سايت ها تعاملي و شبيه ورود به دنيايي تخيلي است كه در آن مي توانيد عناصر مختلف را دستكاري كنيد تا جايي كه بايد برويد را پيدا كنيد. اين يك تغيير بزرگ و انقلابي نيست ، اما سطح جديدي از مهارت هاي هنري را براي ساختن طراحي وب سايت هايي كه به منظور ايجاد احساس خاصي در شما ايجاد مي شود ، مي افزايد.

 

 

منابع در طراحي سايت

عملكرد مكان نما نيز تحت تأثير قرار مي گيرد روزهاي فقط اشاره و كليك براي طراحي سايت هاي مدرن از بين رفته است. مي توانيد برخي از عناصر را كليك كنيد و نگه داريد تا يك گيف براي بارگيري يا ويديويي براي پخش دريافت شود. كاربران بيشتر از طراحي سايت ها قدرداني مي كنند و از همه اينها مهم هستند. اين يك سطح اضطراري اضافي به پيام اضافه مي كند. زيبايي شناسي مكان نما بيشتر از همه در حال تغيير است.

بيشتر اوقات ، با سبك شركت طراحي سايت مورد نظر مطابقت خواهد داشت اگر اين يك طراحي سايت در مورد عكاسي باشد ، مكان نما ممكن است به نقطه مركزي يك دوربين تبديل شود كه با استفاده از آن بخشي از سايتي را كه مي خواهيد دسترسي داشته باشيد تهيه مي كنيد. شما مي توانيد عملكردهاي مختلفي را بر اساس انتخاب يا نگه داشتن ماوس دريافت كنيد و به طراح طراحي سايت راه هاي بيشتري براي اسباب بازي با قطعات تعاملي ارائه مي دهيد.

 

ايجاد لوگو مناسب در طراحي سايت

ممكن است طراحي سايت ها با گذشت زمان پر جنب و جوش تر و جالب تر شوند ، اما همين روند توسط آرم طراحي سايت دنبال نمي شود. آرم مشترك به طور مداوم شكل خود را تغيير مي دهد. در سال شاهد افزايش كلمات كليدي بازيگوش بوديم كه نمايانگر مارك هاي عجيب و غريب تر هستند. بار ديگر همه چيز براي آرم ها در حال تغيير است. آنها به سمت مينيماليستي نگاه به سريال ها و سبك هاي مشابه مي روند. به عبارت ساده تر ، هر آرم تجاري كه مي بينيد.

خود نسخه هلوتيكا را در طراحي سايت دريافت مي كند برخي از مارك ها از اين رويكرد سرد و ساده بهره مند مي شوند ، در حالي كه ممكن است برخي ديگر به اندازه آن قدرداني نشوند. اين نوع طراحي مترادف با نوعي سرمايه داري سرد است كه بيشتر و بيشتر مردم را در طراحي سايت آزار مي دهد. اين ممكن است نمادي از بلوغ و رشد باشد ، اما اين عدم گرمي بسيار مورد نياز را از لوگوهاي خاص را در طراحي سايت حذف مي كند.

 

 

 

نقش رنگ ها در طراحي سايت

اگر در طراحي سايت ها هر چيزي وجود دارد كه مي توانيد مهم تلقي كنيد ، اين رنگ است. رنگ به معناي واقعي كلمه راهي است كه ما جهان را مي بينيم ، به همين دليل انتخاب موارد مناسب به شما امكان مي دهد تا درك طراحي سايت خود را تغيير دهيد. ما رنگ هاي مختلف را با خلق و خوي هاي مختلف مرتبط مي كنيم و اين چيزي است كه طراحان از زمان طلوع زمان از آن استفاده كرده اند. خلاص شدن از بسياري از رنگ ها به نظر نمي رسد مؤثرترين ايده است.

اما طراحان با دو رنگ ساده ترين رنگ در پالت خلاقيت را در طراحي سايت پيدا كرده اند. سفيد و سياه هميشه يك جفت جالب از هنر بوده اند. يكي باز بودن و نور را منتقل مي كند ، و ديگري مخالف شديد است كه باعث مي شود احساس گرفتاري شويد. طراحي سايت هاي مدرن مانند استفاده از طرح هاي سياه و سفيد دوست دارند چون احساس حرفه اي تر مي كنند و به شما اجازه مي دهند مهارت طراحان را نشان دهيد.

 

اهميت رنگ ها در طراحي سايت

روند رو به رشد استفاده از سياه و سفيد وجود دارد ، در حالي كه در همان زمان استفاده از حداقل رنگ هاي ديگر براي تأكيد بر نكته مهم سايه اي ملايم از قرمز در پشت يك عنصر قرار است مانند يك انگشت شست پا در يك طراحي سايت سياه و سفيد جلوه كند. استفاده از اين با ساير رنگها به درستي اين امكان را به شما مي دهد كه توجه كاربر را هرچند كه دوست داريد متمركز كنيد ، در حالي كه هنوز زيبايي شناسي را در طراحي سايت حفظ مي كنيد.

حركت افقي در طراحي سايت طراحي سايت ها هميشه تقليد از آنچه كه احساس مي كنيم طبيعي است بر روي كاغذ است. شما از چپ به راست و از بالا به پايين مي خوانيد. اين روشي است كه منوها و عناصر موجود در طراحي سايت نيز جهت گيري مي شوند. نحوه تغيير صفحات هميشه متفاوت است. بعضي اوقات روي يك دكمه كليك مي كنيد تا شما را به سمت بعدي ببرد ، در حالي كه بارهاي ديگر به سمت پايين حركت مي كنيد تا همان صفحه را به طور نامحدود در طراحي سايت ادامه دهيد.

 

 

بررسي عناصر طراحي سايت

تخصيص استاندارد عناصر در يك طراحي سايت تهران در حال تبديل شدن به يك مفهوم قديمي است. هيچ كس از وب سايت خود و حتي در خارج از اينترنت ديدن پيش بيني نمي كند. امروزه همه چيز در مورد هرج و مرج خلاق است. با اين حال ، آنچه ممكن است به نظر برسد هرج و مرج است ، در واقع شبيه سازي خوب از هرج و مرج است. بعضي اوقات مي خواهيد حروف و پيوندهايي در همه جا داشته باشيد و به شما امكان مي دهد همانطور كه مي خواهيد با طراحي سايت خود خلاق باشيد.

هرج و مرج هنگام رسيدن به هسته اصلي وب سايت مشكلات خاصي به وجود مي آورد. اگر كسي از طرح طراحي سايت اشتباه گرفته شود ، چگونه مي توانيد پيوندهاي خود را بهينه كنيد پيمايش به بالا و پايين به يكي از محبوب ترين راه هاي تغيير صفحه تبديل شده است ، اما حتي اين در حال تغيير است. پيمايش افقي همه عصبانيت در طراحي سايت هاي مدرن است. همراه با پيمايش عمودي ، مي تواند طرح طراحي سايت را مختصر تر كند.

 

نتيجه گيري

حتي به تنهايي ، پيمايش افقي به تقليد از نحوه خواندن كتاب كمك مي كند ، بدون آنكه لزوماً صفحه را تغيير دهيد. با فواصل كافي بين صفحات و محتواي قابل پيمايش ، صفحه به اندازه طراحي پيمايش عمودي بارگذاري نمي شود. تنها دليل منفي اين است كه شما به دليل استفاده از فضاي صفحه ممكن است در طراحي سايت محدود شويد. نحوه توسعه طراحي سايت در بازارهاي بين الملل كه از جديد ترين و بروز ترين مقالات وب سايت ايده سافت مي باشد را نيز مطالعه نماييد.


برچسب‌ها: طراحي سايت، ،

[ ۱ ]